Ministerul Sănătății a anunțat că a efectuat astăzi plata sumei de 154. 959.

461,65 lei către constructor, prin intermediul Primăriei Sectorului 4, pentru finalizarea lucrărilor la noul Centru de Diagnostic și Tratament al Tuberculozei Zerlendi din cadrul Institutului Național de Pneumoftiziologie „Marius Nasta” din Capitală. Lucrările, care trebuie să se încheie în august pentru a nu pierde [] © G4Media. ro .

By Redacția Ziaro

Echipa editorială Ziaro.ro

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *