CSM Bucuresti's players celebrate winning the EHF Women's Handball Champions League third place match between Brest Bretagne Handball and CSM Bucuresti in Budapest on June 7, 2026. CSM Bucuresti won the match 32-26.,Image: 1108616886, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no , Credit line: Attila KISBENEDEK / AFP / Profimedia

Gloria Bistrița și CSM București sunt reprezentantele României în Liga Campionilor la handbal feminin. Cele două formații și-au aflat adversarele din sezonul 2026-2027 al competiției.

Dinamo București, în grupă cu campioana Barcelona în Liga Campionilor la handbal masculin CSM București va evolua în Grupa A, iar duelurile vor fi extrem de grele. Formația bucureșteană (ocupantă [] © G4Media. ro .

By Redacția Ziaro

Echipa editorială Ziaro.ro

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *