Am mandat de a alcătui un guvern, a spus Adrian Veștea, premierul desemnat, imediat după discuțiile avute luni după-amiaza la sediul AUR. El a răspuns astfel la o întrebare legată de președintele Nicușor Dan.

Redacția Ziaro.ro urmărește evoluția acestui subiect și vă va ține la curent cu cele mai recente dezvoltări.

By Redacția Ziaro

Echipa editorială Ziaro.ro

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *