Simona Bucura-Oprescu a fost aleasă, sâmbătă, în funcția de președinte al Organizației Femeilor Social-Democrate, informează Agerpres. Conferința Națională a Organizației Femeilor Social-Democrate, la care a fost aleasă noua președintă, a avut loc sâmbătă, la Palatul Parlamentului.

Din totalul de 447 de voturi exprimate, au fost pentru 443, zero împotrivă și 4 abțineri. Bucura-Oprescu a [] © G4Media. ro .

By Redacția Ziaro

Echipa editorială Ziaro.ro

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *