Kelemen Hunor a declarat, la votul de învestitură a Guvernului Veștea, că există un singur câștigător după negocierile duse de premierul desemnat și criza politică prelungită, dar că acesta nu se află în sală: ”Felicitări, George Simion! S-a încheiat o epocă și nu știm ce ne-așteaptă”, a continuat Hunor.
Parlamentarii UDMR au părăsit sala la [] © G4Media. ro .
Redacția Ziaro.ro urmărește evoluția acestui subiect și vă va ține la curent cu cele mai recente dezvoltări.