Kelemen Hunor a declarat, la votul de învestitură a Guvernului Veștea, că există un singur câștigător după negocierile duse de premierul desemnat și criza politică prelungită, dar că acesta nu se află în sală: ”Felicitări, George Simion! S-a încheiat o epocă și nu știm ce ne-așteaptă”, a continuat Hunor.

Parlamentarii UDMR au părăsit sala la [] © G4Media. ro .

Redacția Ziaro.ro urmărește evoluția acestui subiect și vă va ține la curent cu cele mai recente dezvoltări.

By Redacția Ziaro

Echipa editorială Ziaro.ro

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *