Campioana Dinamo București și-a aflat vineri adversarele din viitorul sezon al Ligii Campionilor la handbal masculin. Printre rivale se numără și Barcelona, deținătoarea trofeului.
Gloria Bistrița și CSM București și-au aflat adversarele din Liga Campionilor: grupe dificile Conform tragerii la sorți, Dinamo a fost repartizată în grupa E, alături de Barcelona (Spania), Montpellier Handball (Franţa) [] © G4Media. ro .