Screenshot

Autoritățile din Paris au anunțat interzicerea temporară a consumului de alcool în spațiile publice și a vânzării de băuturi alcoolice începând de vineri, după ce valul de căldură a dus la supraaglomerarea spitalelor și la creșterea semnificativă a apelurilor către serviciile de intervenții, transmite Mediafax. Prefectul poliției din Paris, Patrice Faure, a afirmat că unitățile [] © G4Media.

By Redacția Ziaro

Echipa editorială Ziaro.ro

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *