Editoriale Articole Analize Anchete Video G4Plus Contact Donează Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media. HealthyLife InspiRO Life FERMA DUTTON pe SkyShowtime Flexibilitatea, noul ritm al muncii Travel Sportz Fashion Timp liber ENTR Evenimente G4Debate Orașul meu Green News COHERO4EU Ochii pe rețele Tech Trends Showcase Apă și Energie Investiții la bursa WizzTravel Feed Your Brain Beach Please! Sweet Movie Mercedes-Benz (e)Sprinter: succesul afacerii mele!
4Mind Sport 2024 Home » Articole » Premierul Bolojan, la recepția Ambasadei SUA: Mulțumesc militarilor americani din NATO, mulțumesc companiilor americane care au investit în România Premierul Bolojan, la recepția Ambasadei SUA: Mulțumesc militarilor americani din NATO, mulțumesc companiilor americane care au investit în România 24 iun. 2026 Laura Nițulescu • Articole –> SHARE: WhatsApp icon Screenshot Adaugă-ne ca sursă preferată în Google Urmărește-ne in Discover Ascultă articolul Premierul demis, Ilie Bolojan, a fost prezent marți seara, la recepția oferită de Ambasada SUA la București, cu ocazia Zilei Naționale a Statelor Unite ale Americii, în cadrul campaniei „Freedom 250” – prin care SUA sărbătoresc 250 de ani de independență. În discursul său, Bolojan s-a referti la influența covârșitoare pe care SUA A avut-o asupra Europei și întregii lumi, prin puterea economiei și capacității de a inova, prin forța armatelor sale, prin ajutorul ajutorul acordat națiounilor de-a lungul istoriei.
