Screenshot

Primăria Timișoara demarează procedura exproprierilor, în proiectului Radialei Vest, care prevede un drum cu patru benzi, piste de biciclete și pasaj peste calea ferat. Municipalitatea arată că nu poate miza finanțare din partea CNAIR, dar dă asigurări că proiectul de investiție merge mai departe.

„Pasajul Solventul, podul Solventul, drumul peste platforma industrială, legătura până [] © G4Media. ro .

By Redacția Ziaro

Echipa editorială Ziaro.ro

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *