Biopharma intenționează să-și deschidă la sfârșitul lui 2027 o fabrică la Arad, România, cu investiții totalizând în prima fază 85 de milioane de euro, a declarat pentru Interfax-Ukraina președintele companiei, Kostiantin Iefimenko, transmite Rador. „Am finalizat deja construcția clădirii, iar până pe 1 septembrie vom termina conectarea întregii infrastructuri inginerești.

Am comandat deja linia de [] © G4Media. ro .

By Redacția Ziaro

Echipa editorială Ziaro.ro

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *